Якісний ремонт та заміна матриці ноутбука у Львові

Матриця - це одна з основних комплектуючих ноутбука, що виводить картинку на монітор. Ремонт чи заміна матриці ноутбука — це досить швидкий і економічно виправданий метод, що здатен повернути ноутбук до робочого стану. Удари, падіння, необережне пакування багажу, в якому знаходився ноутбук, закривання сторонніх предметів на клавіатурі - основний перелік причин виходу з ладу екранів ноутбуків.
Заміна екрана (матриці ноутбука) відбувається в 85% випадків. Однак якщо несправна лампа підсвічування, можна відремонтувати ноутбук без заміни матриці. Основний симптом поламаної лампи підсвічування — тьмяне зображення на екрані.

Перш ніж приступати до заміни дисплея, варто провести діагностику несправності. Зазвичай повна заміна потрібна при явних фізичних пошкодженнях матриці, як говорилося вище. Але також існують причини, що не пов'язані із самим екраном. Наприклад, це можуть бути вихід з ладу лампи підсвічування або інвертора. Ось перелік основних причин, що призводять до заміни матриці:
Биті пікселі. Зображення на екрані формується за допомогою тисячі маленьких точок (пікселів). Велика кількість битих пікселів призводить до того, що за ноутбуком неможливо якісно працювати. Заміна матриці ноутбука — це якраз і буде вирішенням даної проблеми.
Проблеми з інвертором або шлейфом. Дуже часто буває, що зображення на ноутбуці періодично погасає, а потім знову з'являється, або постійно мерехтить, змінюється його  яскравість. Такі проблеми можуть виникати через несправність інвертора, який живить лампу підсвічування. Білий екран може бути ознакою поганого контакту шлейфа, що йде від матриці до материнської плати. І в тому, і в іншому випадку, краще звернутися до професіоналів для усунення цих проблем.
Чорні смуги, артефакти. Якщо на екрані спостерігаються чорні смуги або інші артефакти, то найпростішим способом самостійної діагностики буде підключення зовнішнього монітора. Якщо зовнішній монітор виводить якісне зображення, то проблема з дисплеєм ноутбука. Якщо ж на екрані зовнішнього монітора з'являються такі самі  дефекти, то, швидше за все, причина в несправній відеочіпі.
Раніше вважалося, що ремонтувати ноутбуки з таким пошкодженням не є доцільним, і багато людей просто витрачали великі кошти та купували для своєї роботи новий ноутбук. Але не потрібно поспішати, адже такий ремонт можливий! Необхідно просто замінити матрицю і Ваш улюблений помічник знову буде готовий до праці. На щастя нашими спеціалістами без проблем, якісно виконується заміна матриці в ноутбуці.