Ремонт комп'ютерів у Львові. Діагностика, профілактика, чищення, заміна та ремонт комплектуючих.

Комп'ютер – це складний з технічної точки зору робочий прилад. Не дивно, що в цьому “механізмі” трапляються певного роду збої та поломки, які унеможливлюють роботу і вимагають того, щоб техніці була надана відповідна комп'ютерна допомога. В багатьох галузях на комп'ютер покладено стільки завдань, що при виході його з ладу, робота просто зупиняється. Вихід у цій ситуації може бути тільки один - звернутися до професіоналів сервісного центру, які зуміють швидко надати кваліфіковану допомогу.

ПК складається з різних взаємопов'язаних електронних компонентів (материнська плата, процесор, відеокарта і т.п.). При виході з ладу будь-якого з цих пристроїв робота комп'ютера може бути обмежена, або, в гіршому випадку, порушена повністю.

Мабуть кожен із користувачів ПК стикався з неприємністю, коли його комп'ютер не вмикається, «гальмує», зависає, сильно гуде, сам вимикається. Наша робота полягає в тому, щоб позбавити Вас цих проблем. В нас можна відремонтувати або замінити будь яку запчастину (відеокарту, материнську плату, жорсткий диск та ін.), доставити оперативну пам'ять, а також модернізувати, зробити апгрейд, провести профілактику комп'ютера (чистка від пилу, змащення вентиляторів), видалити віруси чи налаштувати Інтернет. Інколи проблема поганої роботи комп'ютера ховається в некоректній роботі програмного забезпечення. Для цього можна викликати на дім нашого інженера, який виправить всі недоліки. Також ми легко зможемо зібрати будь який комп'ютер під замовника, бо маємо найсучасніші моделі комплектуючих.

Назва робіт Ціна (від), грн.
Ремонт комп'ютерів (системних блоків)
діагностика 100
профілактика (чистка від пилу, змазка, заміна термопасти) від 250
заміна материнської плати від 200
заміна блоку живлення ATX від 100
заміна відеокарт та іншої переферії від 100
заміна DVD привода, HDD диска 50
збирання і тестування нових ПК від 500
ремонт корпусу (кнопки) від 150
заміна корпусу 500
налаштування програмного забезпечення ПРОГРАМНИЙ ПАКЕТ
Ремонт материнських плат комп'ютера
діагностика 150
профілактика (чистка від рідини, заміна системи охолодження) від 200
ремонт без пайки, прошивка (оновлення) BIOS від 300
перепайка DIP компонентів (конденсатори, роз'єми…) від 200
перепайка SMD, BGA компонентів (реболінг) 600
Ремонт відеокарт комп'ютера
діагностика 250
профілактика (чистка від рідини, заміна системи охолодження) від 350
перепайка DIP компонентів (конденсатори, роз'єми…) від 400
перепайка SMD, BGA компонентів (реболінг) від 800

* Ціни вказані без врахування вартості комплектуючих.

Через що виходять з ладу дані пристрої?

  1. Блок живлення забезпечує електрикою увесь набір складних пристроїв, котрим наділений ПК. Причин його поломки може бути багато - неякісний блок живлення, вплив стрибків і перепадів напруги в мережі при відсутності мережевого фільтра або UPS. Вихід з ладу блоку живлення може спричинити пошкодження інших компонентів електронних пристроїв, наприклад транзисторів, конденсаторів, мікросхеми BIOS на материнській платі і т.д.
  2. Однією з причин поломки материнської плати є, несправності чіпсета (головний елемент всієї материнської плати), тому при виході його з ладу, ремонт може бути нерентабельним, тому доведеться змінити материнську плату на нову. Також нерідко зустрічаються короткі замикання в електричному ланцюзі плати, внаслідок попадання на неї різноманітних сторонніх предметів (скріпки, пил). На материнській платі часто зустрічаються несправності мікросхеми BIOS, як правило, через неправильну перепрошивку її самим користувачем.
  3. Процесор виходить з ладу дуже рідко в основному при постійному його перегріванні (наприклад, довгий час не змінювалася термопаста, не виконувалася профілактика). Також  до виходу з ладу призводять спроби розгону процесора користувачем для збільшення продуктивності його роботи.
  4. Жорсткий диск (HDD) — пристрій на якому зберігається вся інформація користувача. Удари чи струси можуть викликати проблеми с роботою даного пристрою, тому необхідно якомога дбайливіше ставитися до нього.
  5. Вентилятори (кулера) розташовуються на радіаторі над процесором. Вони можуть знаходитися також на відеоадаптерах, радіаторах чіпсета, блоках живлення, і використовуватись в якості додаткових вентиляторів для регулювання температури системного блоку. Вихід з ладу кулера гарантує перегрів того пристрою, на якому він встановлений. Слід регулярно виконувати чищення комп'ютера від пилу, це гарантує позбавлення від проблем пов'язаних з перегрівом.

У нашому сервісному центрі працюють професіонали, які мають великий досвід роботи в різних сферах ремонту комп'ютерної техніки. Саме завдяки цьому ми пропонуємо своїм клієнтам досить широкий спектр послуг, гарантуючи, що ремонт комп'ютерів у Львові буде виконаний на професійному рівні, а клієнт буде задоволений результатом. Фахівці нашої компанії здійснюють ремонт комп'ютерів як в офісі, так і за вказаною адресою. Рішення кожної проблеми починається з проведення повної діагностики, після якої клієнтові повідомляється причина поломки, перелік необхідних робіт (у разі потреби - комплектуючих), а також їх вартість. Після чого замовник може, як погодитися на виконання ремонту комп'ютера, так і відмовитися від нього.