Ремонт планшетів у Львові. Діагностика, профілактика, та ремонт планшетів.

На сучасному ринку мобільної техніки планшетний комп'ютер є, мабуть, найвідомішим і найпопулярнішим пристроєм. Планшети компактні, зручні у використанні, по продуктивності їх можна порівняти з ноутбуками, крім того, в більшості випадків, планшети з чудовим стильним дизайном. Компактні і легкі, планшети можна використовувати будь де – на нараді, в клубі, подорожуючи, чи за столиком у кафе.

Як не дивно, планшет найчастіше підводить саме його мобільність. Пристрій може опинитися на підлозі навіть при несильному поштовху, через слизький стіл та ін. У кращому випадку планшет впаде просто на землю, але ж під ногами може виявитися асфальт, плитка, чи навіть вода. В наслідок падіння, гаджет перетвориться на шматок непотрібного пластику. Проте не варто засмучуватися раніше часу, планшет, як і будь-яка інша комп'ютерна техніка, піддається ремонту. Звернувшись до нас, ремонт планшетів у Львові буде виконаний на високому професійному рівні.

Хоча падіння і вважаються головною причиною більшості поломок, існує багато інших причин, що змушують виконувати ремонт планшетів. Давайте більш детально розглянемо основні типи несправностей, а також методи їх усунення.

- найважливішим правилом для будь-яких моделей планшетних ПК, що дозволять продовжити термін експлуатації, є дбайливе ставлення і захист від механічних пошкоджень. Особливо це стосується екрану, тому що одна із його сторін займає більшу частину поверхні планшета, внаслідок чого і страждає в першу чергу. Хотілося б відзначити, що заміна екрану на планшеті - один з найбільш популярних видів ремонту планшетних комп'ютерів.

- для планшетів величезну небезпеку несуть високі температури. У результаті перегріву нерідко страждають мікросхеми, а також системна плата або чіп, тому лишати планшет тривалий час на сонці, вкрай не рекомендується.

- однак головним ворогом планшета є вода. Падіння на тверду поверхню або удар, звичайно, можуть «вбити» гаджет, але можуть і не вплинути на його роботу, а от потрапляння гаджета у воду в більшості випадків говорить про «летальний» кінець планшетника. Єдиний засіб, котрий може допомогти в даній ситуації - повне знеструмлення пристрою. Для цього потрібно не просто відключити девайс спеціальною кнопкою, але і від'єднати акумуляторну батарею. Після чого негайно віднести пристрій в сервісний центр, де буде виконаний ремонт планшетів.

Планшетний комп'ютер - це мобільний пристрій, який вдало поєднує кращі якості ноутбука і смартфона. Для управління планшетом використовується сенсорний екран. Планшетний комп'ютер максимально зручний своєю мобільністю, постійним доступом до мережі Інтернет, через 3G або Wi-Fi, безшумністю, здатністю обробляти величезні масиви даних і оптимізуючи їх пошук.

При цьому, як і будь-які інші пристрої, планшетні ПК (Tablet PC) повинні правильно обслуговуватись. Часто в планшетах виникає проблема відновлення даних з видалених і пошкоджених файлів, оновлення ПО, перепрошивка.

Часто у користувачів планшетів виникає питання - як перейти на своєму планшеті на більш нову версію Android OS. Як відомо, в новій версії виправлені поточні «баги», долучено новий функціонал і прискорена робота самої системи. Звернувшись до нас, прошивка планшета буде виконана в короткі терміни. Саме від програмного забезпечення (прошивки) залежить стабільність роботи планшета. Нова прошивка забезпечує його стабільну роботу, додає нових функцій, графічних красот, сприяє економії батареї. Тому час від часу необхідно її оновлювати. Нами також проводиться настройка Android планшета, що є складним і відповідальним процесом, вимагаючи компетентного підходу фахівця. Ми застосовуємо спеціальне програмне забезпечення, тому настройка планшета буде виконана на максимальну продуктивність і швидкість роботи. Якщо правильно налаштувати планшет, вирішується відразу кілька проблем:

- швидкодія планшета;

- економія заряду батареї;

- відсутність помилок і відмов у роботі.

Для тих, хто бажає, щоб його планшет виступав у ролі GPS-навігатора, не зайвою стане навігація для планшета. Навітел Навігатор - один з кращих навігаторів на планшети з Android OS. Navitel - одне з найпоширеніших програмних навігаційних забезпечень в Україні та країнах СНД. Цей навігатор один з не багатьох, що відображає високо деталізовану карту місцевості в Європейському Союзі.

Якщо ви є щасливим володарем планшета, що працює на Android OS, звертайтеся до нас, ми встановимо на нього ігри для планшета, які допоможуть «вбити» час у дорозі. Можна, звичайно, самому спробувати встановити ігри, при цьому, переваг для їх установки буде мало. По-перше, потрібно знати, звідки їх скачувати, щоби не натрапити на демо- версію чи вірусне Програмне Забезпечення. По-друге, необхідно вміти якісно переносити їх на пристрій. Краще, якщо це виконають досвідчені фахівці, в іншому випадку все може закінчитися сумно і в кращому випадку привести до зміни прошивки планшета, а в гіршому - до покупки нового. Досвід, знання та навички наших майстрів, дозволяють працювати з різними операційними системами, котрі використовуються в сучасних мобільних пристроях. Для нас не є проблемою установка ігор на андроїд, ios та інші системи, оскільки постійне прагнення до нових знань дозволяє нам ефективно працювати з будь-яким обладнанням.