Ремонт TFT моніторів у Львові. Профілактика, заміна матриці, та ремонт блоку живлення монітора.

Монітор - це головна складова будь-якого комп'ютера, тому зручна, комфортна щоденна робота залежить саме від якісного, справного монітора. TFT (Thin Film Transistor - рідкий кристал) монітор – це пристрій, принцип дії якого заснований на переміщенні тонкоплівкових транзисторів. У цих моніторах використовується колірна модель RGB, яка грунтується на принципі змішування основних трьох кольорів: червоного, зеленого і синього. В залежності від інтенсивності використання кожного кольору і виходить кольорове зображення.

Якщо ваш монітор перестав працювати і ви хотіли б повернути його «до життя», в край не рекомендується ремонтувати монітор в домашніх умовах. Наважуючись на самостійний ремонт монітора, тим самим ви зменшуєте тривалість роботи і збільшуєте свої витрати під час наступного його ремонту. Радимо відразу звернутися в наш сервісний центр.

Для того, щоб якісно виконати ремонт монітора потрібно багато досвіду, знань і звичайно наявність сучасного обладнання. Правильний і точний ремонт починається з діагностики монітору. Для цього в нашій майстерні застосовуються спеціальні тестери, осцилографи та інше обладнання. Напрацьований з роками практичний досвід наших майстрів – це гарантія того, що монітор після ремонту буде працювати ще довгі роки. Ми здійснюємо ремонт TFT моніторів у Львові будь яких виробників - ACER, ASUS, Sony, LG, Samsung, ViewSonic, HP, Benq та ін. Нашими майстрами при наявності запчастин буде виконаний стандартний ремонт на протязі 3-4 днів.

Назва робіт Ціна (від), грн.*
Ремонт РК (LCD, TFT, LED) моніторів
діагностика РК монітора 100
моніторів РК (LCD, LED), діагональ 15"… 17" від 300
моніторів РК (LCD, LED), діагональ 18"… 20" від 350
моніторів РК (LCD, LED), діагональ 21"… 22" від 350
моніторів РК (LCD, LED), діагональ 23"… 24" від 400
моніторів РК (LCD, LED), діагональ 25"… більше від 500
прошивка РК (LCD, LED) від 250
профілактика (пропайка, відновлення контактів,…) 250

* Ціни вказані без врахування вартості комплектуючих.

До основних несправностей TFT моніторів слід віднести:

 1. Перепади і стрибки напруги в мережі, що виводять з ладу блок живлення. Для того, щоб запобігти виникненню цих проблем, рекомендується встановити пристрій безперебійного живлення.
 2. Передчасний ремонт монітора гарантований, якщо всередину корпусу потрапила волога.
 3. У TFT-моніторів іноді виникають проблеми з підсвічуванням. Уникнути цього можна купуючи якісні монітори перевірених часом брендів.
 4. «Биті» пікселі – ще одна проблема рідкокристалічних моніторів. Якщо монітор новий і «биті» пікселі на ньому відсутні, то вони можуть з'явитися з часом. Усунення даної проблеми буде полягати в повній заміні матриці монітора.

До основних переваг TFT моніторів можна віднести:

 1. TFT монітори є компактні і займають мало робочого простору;
 2. В TFT моніторах відсутнє навантаження на очі;
 3. Монітори цього типу є енергозберігаючими;
 4. В TFT моніторах немає залежності відстані від екрану;
 5. Рідкокристалічні монітори відрізняються високою чіткістю;
 6. В TFT моніторах відсутня геометричне спотворення;
 7. TFT монітори мають можливість підключення до цифрового входу.

При виході із ладу монітора будь-якого виробника чи моделі, наші майстри замінять пошкоджені деталі на нові, відремонтують блок живлення, врятують монітор, що постраждав від потрапляння рідини. Тому, якщо ви довірили ремонт моніторів майстрам нашого сервісного центру, можете буди впевнені у швидкому та якісному вирішенні проблеми.