Ремонт блоків живлення у Львові. Заміна, встановлення та підбір БЖ

Невід'ємною частиною будь-якого комп'ютера, ноутбука, принтера чи іншого пристрою є блок живлення.  Головним призначенням блоку живлення є формування відповідної напруги, яка необхідна для функціонування пристрою. Коли виникає необхідність придбання нового блока живлення, користувачу необхідно перш за все визначитися з потужністю, що необхідна для живлення того чи іншого пристрою. Якщо йдеться про комп'ютер, можна скористатися правилом, що для середньостатистичного ПК, наприклад, з однією ігровою відеокартою цілком достатньо буде блоку живлення потужністю 500-600 Вт. Купуючи блок живлення, важливо перевірити його, по можливості безпосередньо на місці покупки або відразу прийшовши додому, і простежити, як він функціонує, звернувши увагу на те, щоб при його роботі не було чути стороннього шуму.

Назва робіт Ціна (від), грн.*
Ремонт внутрішніх та зовнішніх блоків живлення
Діагностика блоків живлення 0
Ремонт блоків живлення ПК (АТХ) 50
Ремонт блоків живлення ноутбуків 40
Ремонт блоків живлення принтерів, сканерів, МФУ 40
Ремонт блоків живлення іншої техніки 30

* Ціни вказані без врахування вартості комплектуючих.

Загалом, блок живлення має відповідати таким критеріям. Він повинен бути потужним, якісним, з реальними заявленими електричними параметрами. Крім того, важливо, щоб БЖ був зручним в експлуатації, та не перегрівався під час роботи, незважаючи на високі навантаження на нього. Слід пам’ятати, що від цього пристрою залежить надійність, стабільність, а також довговічність роботи комп'ютера, ноутбука чи іншого пристрою. Наші майстри не рекомендують використовувати будь які несправні блоки живлення, так як це може призвести до пошкодження компонентів пристрою, який він живить. Варто зауважити, що ремонт блоку живлення обійдеться набагато дешевше, аніж ремонт зіпсованого ним пристрою.

Наша майстерня у Львові виконує ремонтні роботи низки різноманітних блоків живлення, у тому числі ПК, ноутбуків, принтерів, модемів, маршрутизаторів та ін. Найчастіше блоки живлення, навіть самі дорогі, виходять з ладу через стрибки напруги в електромережі квартири чи офісу. Іноді виникають ситуації, що здійснити ремонт блоків живлення неможливо через високу вартість, чи дефіцит несправних елементів. В таких випадках ми радимо клієнтам придбати аналогічний, або такий самий оригінальний блок живлення. Вчасно звернувшись до нашої майстерні, ви можете бути впевнені в тому, що ремонт блоків живлення у Львові буде виконаний на високому професійному рівні.