Ремонт пристроїв безперебійного живлення (UPS, ПБЖ) у Львові. Тестування та заміна батареї

На сьогоднішній день пристрій безперебійного живлення є невід'ємним атрибутом кожного системного блоку. Дані пристрої використовуються не тільки  в домашніх умовах та офісах. Вони є обов'язковими складовими в серверних, охоронних системах, телефонних станціях, спеціалізованому медичному обладнанні і ін. В залежності від навантаження, а також своїх характеристик, UPS (ПБЖ) здатний підтримувати роботу приладів від кількох хвилин до декількох годин, надійно захищаючи пристрої від стрибків напруги.

Ремонт пристроїв безперебійного живлення - проблема, з якою, на жаль, доводиться стикатися в більшості власникам домашніх ПК. До типових несправностей ПБЖ слід віднести – недостатній час роботи під номінальним навантаженням, вимикання джерела при зникненні живлячої напруги (UPS не тримає навантаження) або пристрій безперебійного живлення не включається зовсім. Більшість поломок, як правило, може бути пов'язано з виходом з ладу акумуляторної батареї, термін експлуатації якої, не перевищує три роки. Стрибки напруги в мережі так само впливають на UPS як і на іншу апаратуру, котра є в будинку чи офісі, що спричиняє вихід з ладу ланцюгів заряду акумулятора (батареї).

Назва робіт Ціна (від), грн.
Ремонт пристроїв безперебійного живлення  ПБЖ (UPS)
діагностика UPS від 300
заміна батарей від 150
калібровка UPS від 400
ремонт плати UPS від 550
Ремонт внутрішніх та зовнішніх блоків живлення
діагностика від 150
ПК АТХ від 350
для ноутбуків від 150
для принтерів, сканерів, МФУ від 120
іншої техніки... від 100

* Ціни вказані без врахування вартості комплектуючих.

Наш сервіс виконує ремонт UPS у Львові, не зважаючи на фірму виробника (APC, Powercom, Mustek та ін.), а також складність поломки і пропонує наступні послуги:

  • безкоштовну діагностику;
  • заміну батареї;
  • ремонт та заміну елементів пристрою безперебійного живлення;
  • тестування батареї;

Процедура заміни акумуляторної батареї, далеко не така легка і проста, як видається на перший погляд. У більшості випадків заміна батареї, пов’язана з процедурою калібрування акумуляторних батарей, а це тривалий процес, який вимагає спеціального обладнання і специфічних сервісних програм.

Фахівці нашої майстерні мають багаторічний досвід з обслуговування, діагностики і ремонту ПБЖ, стабілізаторів та перетворювачів напруги, а також інших приладів, від яких залежить стабільна робота комп’ютерної техніки. Якщо ваше обладнання вийшло з ладу, ми завжди готові допомогти.