Ремонт GPS-навігаторів у Львові. Заміна екрану, сенсора, батареї, ремонт системи живлення.

Сьогодні сучасна людина в умовах мегаполісу, чи звичайний турист, не може обійтися без карти і навігації. Допомога в цьому питанні покладена на GPS навігатори. Саме ці пристрої здатні допомогти в пошуку потрібних місць і найкоротшого шляху. Найбільше навантаження на навігатори у великих містах, де водії намагаються прокласти маршрут таким чином, що б не втратити багато часу у пробці. Часом GPS навігатори не витримують навантажень і ламаються. Наш сервісний центр виконує ремонт навігаторів у Львові з будь-якою складністю пошкодження.

Несправності автомобільних GPS навігаторів поділяються на:

Механічні:

 • - пошкодження корпусу GPS навігаторів (в результаті удару або тиску);
 • - западання кнопки включення навігатора;
 • - загин пелюсток USB-роз'єму в навігаторі;
 • - пошкодження екрану або тачскрина;
 • - пошкодження картоприймача (слот для micro SD або SIM карт).

Апаратні:

 • - вихід з ладу (здуття) акумулятора;
 • - вигоряння пікселів на екрані навігатора;
 • - вихід з ладу модуля зв'язку з супутниками;
 • - вихід з ладу материнської плати (mainboard);
 • - спотворення кольорів екрану навігатора.

Програмні:

 • - відмови в роботі програмного забезпечення навігатора;
 • - зависання навігаційних програм;
 • - відмови в роботі програм додаткового функціоналу (наприклад: відмова ініціалізації відеокамери).

Пошкодження екрану або тачскрина (touchscreen) найбільш часто відбуваються з причини удару, падіння, механічного впливу. Якщо удар несильний, є ймовірність, що в навігаторі пошкоджується тільки тачскрін (елемент відповідальний за сенсорні функції екрану і розташований поверх ЖК матриці екрана). Такий ремонт коштує дешевше, так як буде виконана тільки заміна сенсора. Якщо удар був сильний, можуть пошкодитися обидва елементи, тому заміна екрану буде неминучою, а відповідно ремонт більш дорогим, складаючи до 70 % вартості самого пристрою.

Не менш часто у навігатора пошкоджується картоприймач (слот для micro SD або SIM карт), з причини застосування сили або при перекосі під час встановлення карти в слот. Ремонт GPS навігаторів з такого типу поломками полягає в заміні картоприймача за допомогою спеціального обладнання.

Вихід з ладу (здуття) акумулятора найбільш часто відбувається через заводський брак, а також у результаті тривалого зберігання. Рідше вихід з ладу акумулятора навігатора відбувається в результаті вичерпання розрахункового циклу заряду - розряду. Ремонт полягає в тому, що буде виконана заміна батареї, а в більшості випадків з одночасною заміною контролера батареї. При виникненні необхідності, буде також проведено ремонт системи живлення.

Не менш поширеним є вихід з ладу модуля зв'язку з супутниками (GPS антени). Якщо навігатор, при повній працездатності, втрачає зв'язок із супутниками - найімовірніше з ладу вийшла GPS антена, причиною чого може стати низька надійність модуля. Ремонт проводиться шляхом заміни модуля зв'язку.

Досить поширеним дефектом у GPS навігаторів є вигоряння пікселів на екрані навігатора. Основною причиною є низька якість заводського виробництва. Ремонт проводиться заміною дисплея (екрана) навігатора, як правило, в зборі з тачскріном.

З усього видно, що виконати самостійно якісний ремонт GPS навігаторів рядовому користувачеві не вдасться, адже для його здійснення потрібен досвід, а також спеціалізоване обладнання, яким володіє наш сервісцентр.

Обслуговування GPS-навігаторів у Львові. Встановлення навігаційних програм, оновлення мікропрогам, перепрошивка навігаторів.

Сучасні технології не стоять на місці, тому все більше людей використовують такі пристрої, як автомобільні GPS-навігатори, головне завдання котрих полягає в тому, щоб допомогти водієві в дорозі легко і швидко вирішити проблеми, пов'язані з об'їздом пробок, пошуком оптимального маршруту, а також різних об'єктів інфраструктури. Загальний принцип роботи GPS-навігаторів полягає в тому, що вони приймають від супутників GPS сигнали, і на основі отриманих даних визначають координати. Існує декілька видів навігаторів, які розрізняються способом застосування. Це – автомобільні, туристичні, спортивні GPS-навігатори, а також GPS модулі та ін.  На сьогоднішній день вибір навігаторів є дуже великий. Більш дорогі навігатори якісніші та надійніші, а більш доступні в ціні, відповідно - менш надійні.

До основних проблем що трапляються з навігаторами можна віднести:

 1. Програмного характеру, коли пристрій не вмикається, самовільно вимикається, не завантажується, не функціонують деякі пункти меню, постійно перезавантажується, «висить» при спробі активувати певний пункт меню, не зберігає налаштування і т.д. У даній ситуації допоможе перепрошивка навігатора, тобто повна зміна Програмного Забезпечення. Як правило, після цього працездатність приладу відновлюється повністю.
 2. Механічного характеру, коли у навігатора тріснув сенсор (Touch Screen), екран, пошкоджені роз'єми зарядки, відпала кнопка, що відповідає за включення та інше.
 3. Несправності, викликані попаданням в пристрій вологи, наприклад, на моніторі видно «розводи», плата зі слідами корозії, прилад максимально швидко розряджає батарею, а також візуально сенсор цілий, але не функціонує. У деяких випадках допомогти може чистка плати з використанням спеціальної рідини, заміна несправних деталей або пропайка окислених місць.
 4. Несправності, викликані порушенням умов експлуатації, включаючи перегрів або переохолодження, використання несумісного зарядного пристрою та інше. Якщо GPS-навігатор функціонує тільки при підключеному зовнішньому живленні, значить, несправна батарея. Якщо пристрій не заряджається, швидше за все несправний контролер живлення. Навігатор може некоректно реагувати на натискання на сенсор, після заміни якого, пристрій повністю відновить працездатність.
Назва робіт Ціна, грн.*
Установка навігаційної програми та оновлення карт для таких марок: Pioneer, Prestigio, Prology, PalMann, xDevice, X-Digital, Tenex, Sigma, Shturmann, NEC, Navi, Navitel, GoClever, Globex, Ergo, Digital, Atlas, lark freebird та ін. Китайських брендів…Установка навігаційної програми та оновлення карт для таких марок: Pioneer, Prestigio, Prology, PalMann, xDevice, X-Digital, Tenex, Sigma, Shturmann, NEC, Navi, Navitel, GoClever, Globex, Ergo, Digital, Atlas, lark freebird та ін. Китайських брендів…
Україна (IGO PRIMO, IGO8) від 100
Вся Європа + (Україна, Росія, Білорусія) від 250
Navitel Україна від 100
Navitel СНД (Україна, Росія, Білорусія) від 150
Navitel СНД (Україна, Росія, Білорусія) Європа від 250
Оновлення мікропрогами та карт для марки GARMIN
Україна від 150
Європа від 350
СНД від 150
Растрові карти для спортивних навігаторів Garmin Україна від 150
Растрові карти для спортивних навігаторів Garmin Європа від 250
Оновлення мікропрогами та карт для марки TOMTOM
Європа (Україна лише 45% покриття) від 350
Карти і прошивка для вантажівок від 400
Інші роботи
Розлочка для установки альтернативної навігації для навігаторів привезених з Закордону від 200
Перепрошивка навігатора від 150
Заміна сенсорного екрану від 200
Заміна екрану від 250
Заміна батареї від 140
Штатна навігаці Авто (Navitel, IGO, Primo) від 350
Відновлення працездатності навігатора від 100

* Ціни вказані без вартості додаткових карток памяті SD і MicroSD, а також ліцензійного програмного забезпечення.

В нашому сервісному центрі ми можемо перепрошити Ваш навігатор, встановити нову навігаційну програму і поновити карти до актуальних. Перепрошиваємо всі види навігаторів будь-яких марок: Garmin, TomTom, Megelan, LG, Tenex, GoClever, Pioneer, Ergo, Navi, та інші.

Незважаючи на те, що сучасні навігатори – це пристрої доволі надійні, тим не менш, вони з вищеперерахованих причин можуть виходити з ладу. Якщо Ваш навігатор не включається, не ловить супутники, не коректно прокладає маршрут, на карті не відображаються «пробки», навігатор неправильно реагує на натискання по екрану, пристрій самостійно вимикається - це перший вісник того, що з ним щось не гаразд. Звернувшись в нашу майстерню, спеціалісти проведуть діагностику пристрою, для того, щоб правильно визначити проблему, і лиш тоді віремонтують ваш навігатор.