Ремонт ноутбуків у Львові. Заміна матриці, клавіатури, материнської плати. Очистка системи охолодження.

Сьогодні, ноутбуки (нетбуки, ультрабуки) користуються великим попитом, їх використовують учні і студенти, бізнесмени і люди похилого віку, тому, коли ноутбук виходить із ладу, це спричиняє не мало клопоту його власнику. Ноутбуки мають здатність ламатися, і багато хто стикався з цією проблемою. Але мало хто знає, як ремонтуються ноутбуки, і що потрібно робити, щоб ноутбук працював якомога довше. Почнемо з останнього і надамо декілька порад, які, можливо, допоможуть зберегти Ваш ноутбук в робочому стані ще тривалий час.

Причин, по котрим необхідно звернутись в сервісний центр, насправді є велика кількість. Одією з них є несправність екрану, як наслідок падіння, або необережного закривання кришки. Бліде, тьмяне зображення або цілковита його відсутність свідчить про те, що з ладу вийшла лампа підсвічування, або інвертор.

  1. Не займайтесь самостійно ремонтом якщо ви ніколи з цим не мали справу;
  2. Не намагайтесь розібрати корпус ноутбука самотужки, щоб зазирнути всередину і не давайте цього робити іншим;
  3. При потраплянні навіть невеликої кількості рідини на клавіатуру ноутбука негайно його вимкніть та вийміть батарею. Ні в якому разі не вмикайте і не намагайтесь його висушити. Одразу звертайтесь за допомогою у наш сервісний центр у Львові;
  4. Раз на рік варто проводити чистку системи охолодження ноутбука від пилу у сервісному центрі, оскільки зовнішнє продування є неефективним. Не слід залишати увімкнуті ноутбуки на м’яких поверхнях (диванах і килимах);
  5. Переносьте ноутбуки тільки в спеціальних сумках і наплічниках.

Не менш розповсюдженим є ремонт клавіатури ноутбука, яку часто заливають рідиною, наприклад, водою, чаєм, чи кавою. Клавіатура у ноутбука не розбірна, тому зазвичай її не ремонтують. Відремонтувати її звичайно можна, але трудомісткість розбирання і збирання дуже висока і за собівартістю дорожча, аніж нова клавіатура. В деяких випадках можна замінити окремі кнопки клавіатури.

Назва робіт Ціна (від), грн.
Діагностика ноутбука, нетбука
діагностика програмна (без розбирання ноутбука) 100
діагностика (з повним розбиранням ноутбука) 200-250
Ремонт клавіатури і очистка від рідини
ремонт/заміна 1 кнопки 25
очистка від сторонніх рідини у внутрішніх компонетах від 800
заміна клавіатури від 100
Ремонт елементів LCD (TFT) матриці
ремонт інвертора ламп підсвітки від 400
заміна інвертора ламп подсвітки від 200
заміна лампи підсвітки LCD матриці від 400
ремонт (заміна) шлейфа матриці від 250
ремонт електричної частини матриці від 350
заміна LCD матриці (дисплея) від 250
Ремонт материнської (системной) та відео плати
заміна вентилятора, системи охолодження від 250
перепайка DIP компонентів (конденсатори, роз'єми…) від 200
перепайка BGA компонентів (реболінг) від 750
заміна материнської плати від 500
Інші роботи
ремонт/заміна роз'ємів живлення, USB, Аудіо, …. від 200
реставрація, заміна корпуса від 400
заміна DVD, оперативної пам'яті, HDD диска, wi-fi модуля… від 100
чистка системи охолодження, заміна термопасти, змазка кулера від 300
налаштування програмного забезпечення ПРОГРАМНИЙ ПАКЕТ

* Ціни вказані без врахування вартості комплектуючих.

Корпус кожного ноутбука є унікальним і складається з кількох частин. Під час ремонту корпуса, найчастіше проводять заміну верхньої кришки (або кришки екрану), зазвичай разом з петлями, через які і ламається кришка. Нерідко змінюють верхню і нижню кришки корпусу ноутбука, як правило, після падіння або удару. Інколи при ударах також може постраждати і жорсткий диск, особливо коли ноутбук включений. У таких випадках, майстром перевіряється жорсткий диск на наявність пошкоджених секторів. При їх виявленні, жорсткий диск варто замінити. Це пов'язане з тим, що в подальшому такі дефекти будуть з'являтися знову і знову. У нашому сервісному центрі у Львові можна якісно і не дорого відремонтувати ноутбук з будь яким пошкодженням та несправністю.

Найбільш серйозною несправністю ноутбука є вихід із ладу материнської плати, так як вартість нової, разом з роботою по заміні становитиме щонайменше половину нового ноутбука. Це найбільш витратний ремонт. Щоб виконати ремонт материнської плати ноутбука потрібне спеціальне обладнання. Наш сервісний центр виконує реболінг BGA чіпів, заміну роз'ємів, та інші роботи.

Кожен ноутбук має систему охолодження, яка від тривалої роботи рано чи пізно забивається пилом, причому так щільно, що спричиняє перегрів процесора та чіпа відеокарти. Спочатку можуть відбуватися “зависання” та самовільне вимкнення ноутбука. Якщо вчасно не провести його профілактику, ноутбук може повністю вийти з ладу. Це свідчить про те, що чистка та профілактика необхідна ноутбуку, не рідше, аніж раз на рік. Це гарантовано продовжить термін його користування.

Якщо з Вашим ноутбуком трапилася одна з вище перерахованих неприємностей, не зволікайте і якомога швидше звертайтесь до нас. Ми якісно, недорого і в короткі терміни відремонтуємо ваш ноутбук. Всі види робіт ми погоджуємо з клієнтом, а тому, після проведення діагностики, отримавши Вашу згоду, ми забезпечуємо ремонт ноутбуків у Львові. У випадку відмови від ремонту ви сплачуєте лише вартість діагностики пристрою. Задля економії Ваших коштів ми спочатку намагаємося відремонтувати несправну запчастину і тільки в разі неможливості ремонту пропонуємо заміну її на нову. Вартість ремонту іноді може перевищувати вартість аналогічного вживаного ноутбука. В таких випадках ми пропонуємо Вам здати несправний ноутбук на запчастини і отримати грошову компенсацію, замість того, щоб тримати вдома непотрібну річ. Ми проведемо обмін з доплатою Вашого вживаного ноутбука на новий.