Послуги по встановленню та налаштуванню програмного забезпечення.

Правильно підібране програмне забезпечення - це запорука швидкої і комфортної роботи на комп'ютері.Як правило, для повноцінної роботи користувача, придбаного комп'ютера з встановленою на нього операційною системою може бути недостатньо, причому як для роботи в організації, так і для домашнього використання. Тому повстане питання необхідності встановлення драйверів, офісних програм, антивіруса, архіваторів, програм для роботи в мережі Інтернет та інше. Встановлення та налаштування деяких програм є досить складною процедурою і доволі часто навіть обізнані користувачі не можуть виконати її правильно.

Наш сервісний центр виконає відновлення інформації у Львові, правильно підбере  програмне забезпечення, ґрунтуючись на технічних характеристиках вашого комп'ютера і можливості придбання платних ліцензійних продуктів. Ми також допоможемо придбати ліцензійні програми або заощадити на установці вільно розповсюджуваного програмного забезпечення.

Назва послуги Ціна., грн.
Для ПК (системних блоків)
встановлення одного драйвера для периферії 40
встановлення повного пакету драйверів 100
налаштування програмного забезпечення від 250
Для ноутбуків, нетбуків
встановлення одного драйвера для внутрішнього пристрою 40
встановлення повного пакету драйверів 150
налаштування програмного забезпечення від 250
Інші послуги
очистка від вірусів (сканування) від 150
відновлення інформації за 10Гб від 250
встановлення ліцензійного антивіруса* 50
відновлення з "RECOVERY" ОС (для ноутбуків, нетбуків) з носія замовника від 200
встановлення пакету інтернет (браузер, Skype, Viber, …) 80
встановлення кодеків 50
налаштування роутера 100
усунення блокування системи від віруса 200

Надаємо також послуги по встановленню одного драйвера для периферії, або повного пакету драйверів, встановленню ліцензійного антивірусу, встановленню кодеків, пакету Інтернет (браузер, Skype, ICQ, та ін.). При необхідності налаштуємо роутер, або якісно виконаємо видалення вірусів.

Якщо в вище перерахованому списку немає потрібних вам програм, зв'яжіться з нами, і ми допоможемо незалежно від складності та напрямку використання потрібного Вам програмного забезпечення.